İsviçre’li organik süt üreticisinden yaratıcı bir dijital pazarlama kampanyası.

İsviçre’nin organik süt çiftliklerindeki temiz havanın, dağ manzarasının, organik yemlerin ve bakıcılarının yoğun ilgisinin tadını çıkaran ineklerin rahatı için daha fazlasını yapmak isteyen organik tarım oluşumu Bio Suisse, hem insanlara hem de ineklere fayda sağlayacak örnek bir dijital pazarlama projesine imza atıyor.

 

Bio Suisse, sütleriyle insanlara mutluluk veren inekleri daha da mutlu etmek adına Luzern’de bir organik süt çiftliğine masaj düzenekleri kuruyor. Aynı zamanda Zürih kentinde bir alışveriş merkezinde kurulan otomata bağlanan bu masaj düzenekleri, otomat üzerinde bulunan butona basıldığında çalışmaya başlayarak ineklere masaj keyfi yaşatıyor.

Butona basıp otomatın ekranından ineklerin mutluluğunu seyre koyulan insanlar da Bio Suisse tarafından bir kutu süt ile ödüllendiriliyor. Masajla ineklerin kalbini çalan Bio Suisse böylelikle insanlara da sağlıklı bir hediye sunmuş oluyor.

                                                           

Bio Suisse,dijital pazarlama alanında örnek bir proje geliştirerek aynı zamanda sosyal medya ile destekleyerek, dijital pazarlama ve sosyal medyayı aynı an da kullanmış.

 

 

 

Anahtar Kelimeler: Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, İletişim, Reklamcılık